TOMPA GÁBOR
fesztiváligazgató és az UTE elnöke 

CSÉP ZOLTÁN
fesztiválkoordinátor 

VISKY ANDRÁS
szakmai beszélgetések 

BORSOS LEVENTE
technikai igazgató 

BALOGH BÁLINT 
gazdasági igazgató 

ANDREESCU IBOLYKA
jogtanácsos 


FESZTIVÁLIRODA 


Dimény Áron, Darvay Botond, Jerovszky Tímea, Ötvös Kinga
– társulatok fogadása 
Szepessy Katalin – protokoll koordinátor
Mirela Sandu, Darvay Botond – meghívottak
Demeter Kata – kiadványok
Vajna Noémi – fordítások, feliratokkoordinátora
Dimény Áron, Laczkó Gellért  önkénteskoordinátorok
Pászka Gáspár – sajtófelelős, onlinekommunikáció, kiadványok
Kocsis Tünde – honlap
Viola Andrea – művészeti titkár, produkciós asszisztens
Buchmann Emőke – igazgatói asszisztens
Csüdöm Ildikó – a fesztiváliroda titkára

Bodolai Balázs, Silai Emese Mónika, Simon Judit, Raluca Rădulescu – szinkrontolmácsok 

Berák Ilona, Dankuly Levente, Dankuly Csaba, Illyés Zsuzsi, Kocsis Francisko, Koros-Fekete Sándor, Mihaela Lovin, Silai Emese Mónika, Svetlana Todorov, Ursula Wittstock – előadásfordítások 

András Orsolya, Biró Réka, Bodor Emőke, Kocsis Tünde, Pászka Gáspár, Silai Emese Mónika, Vajna Noémi – feliratszerkesztés 


KÖZÖNSÉGKAPCSOLATOK

Nagy Réka – közönségszervezés
Mucsi Ágnes – jegypénztár
Bocskay Boglárka, Domokos Zsófia, Imreh Norbert, Iasko-Krasznai Csongor, Nagy Andrea, Takács Kriszta – ültetés, ruhatár 

Balázs-Bécsi Eszter, Balázs Etelka, Bács Noémi, Benedek András, Benedek Tímea Krisztina, Csog Brigitta, Daróczi Klarissza, Elekes Lukács, Erőss Ágota, Éva E. Lilla, Fazakas-Debre Brigitta, Fazakas Tímea, Gyéresi Kreszcencia, Görbe Helga, Kedves Kriszta, Keresztesi Borbála, Kincses Kriszta, Kovács Enikő, Kovács Kinga, Kövesdi Krisztina, Lokodi Eszter, Lőrincz Anna, Makai-Dimény Viola, Márton Tímea, Mihálydeákpál Oszkár, Patakfalvi Anita, Porkoláb Zsófia, Szilágyi Adrien, Szimma Henrietta, Tasnádi Ádám, Tolnai Barbara Júlia, Varga Boglárka, Veres Orsolya – önkéntesek


TECHNIKAI STÁB 

Zongor Réka, Albert Enikő, Böjthe Pál – ügyelők
Maier Sándor, Ehrenwerth Péter, Fábián Mihály, Groza Romeo, Kerekes Levente, Kerekes Zsolt, Szőcs Imre – világosítók
Makai András, Buksa Péter, Kiss Dávid, Andrei Dican, Péter Attila – hangosítók
Tenkei Tibor – gyártásvezető
Csiszér József, ifj. Csiszér József, Deák Attila, Győri Tibor, Moldován István, Nagy János, Platz János, Sándor János, Simon András, Sipos Ferenc-Attila, Szallos Norbert, Szalantai Gellért, Szőcs Szilárd Péter, Szücs István, Timiș-Balázsi Florin, Tulogdi-Szűcs László, Tulogdi-Szűcs Gábor, Vințe Mihály – díszítők
Molnár Róbert, Szalma Enikő – kellékes
Györffy Zoltán, Ábrahám Antonella Johanna, Gábor E. Ildikó, Györffy Edith – öltöztetők
Kerekes Emőke – smink

ADMINISZTRÁCIÓS IRODA 

Ambrus Katalin, Ágoston Árpád, Barta András, Boros Júlia, Borsos Emőke, Adina Duță, Gyurka Petiko Ana-Maria, Hetman Anikó, Jenei Enikő, Kádár Hanga, Túrós Erzsébet, Szilveszter Edit

Andacs Csaba, Ambrus Árpád, Árus Péter, Bozsoki Csaba, Csipkés Előd, Tamás Győző – sofőrök

Ercsei Zsolt  grafikai tervező 
Zatykó Róbert – honlap 
Designdropp Studio – fesztiválszpot és videódokumentáció
Biró István – fotó 

Daniela Joiță, Kovács Kinga – UTE iroda
 

KÖSZÖNET

Potápi Árpád János, Brendus Réka, Császár Csilla, Carmen Marinescu, Mihai Măniuțiu, Simona Giura